Betonové podlahy - speciální hmoty

ARDEX

 

Umělopryskyřičné tmely, nátěry a příměsi

 

ARDEX P 51

Penetrace savých podkladů pod vnitřní samonivelizační hmoty, sádrových, anhydridových a dřevo-třískových podkladů pod lepicí malty, hladkých a hutných betonových stěn a stropů před aplikací sádrových stěrkových hmot.

 

ARDEX P 82

Penetrace nesavých podkladů, jako jsou velmi zhutněné cementové potěry a prefabrikované podlahové dílce, zušlechtěné anhydridové a magnezitové potěry, terrazzo a staré dlažby, dřevotřísky a pískovce pod vnitřní samonivelizační a stěrkové hmoty, dále plechových, umělohmotných a umělopryskyřičnými laky opatřených konstrukcí stěn a stropů před aplikací vnitřních stěrkových hmot.

 

ARDEX E 100

Příměs do vnějších i vnitřních omítkových malt a stěrkových hmot, zvyšující přídržnost, zlepšující mechanické vlastnosti. Příměs do stěrkové hmoty Arducret B14 pro opravy vnějších schodů.

 

ARDEX FB

Zalévací a nátěrová vnější i vnitřní bezrozpouštědlová epoxidová pryskyřice na pevné slepení prasklin betonu a potěrů, pevné propojení starého betonu s novým, antikorozní a propojovací nátěr při sanaci betonové výztuže, propojení omítek a stěrkových hmot s vnějšími kovovými konstrukcemi.

 

ARDEX E25

Příměs do vnitřních samonivelizačních stěrkových hmot, zvyšující jejich pevnost, houževnatost a odolnost valivému tření na podlahách s vyšší průmyslovou zátěží.

 

ARDEX EP 2000

Nátěrová bezrozpouštědlová epoxidová pryskyřice na zpevnění a zvodotěsnění vnějších i vnitřních starých betonů, pevné propojení starého betonu s novým.