Povrchové úpravy kovů, plastů a dřeva

Krycí nátěry DOLD

DOLD - DOCOFER, METALICKÁ PANCÉŘOVÁ BARVA k ochraně proti korozi.

Po léta ověřená vnější a vnitřní antikorozní krycí barva na bázi alkydových pryskyřic na železné, ocelové a plechové konstrukce a konstrukce z barevných kovů. Tvoří elastický, stárnutí a povětrnosti odolný film s nepřekonatelnou krycí schopností. Vhodný pro mosty, stožáry, plechové střechy, nádrže, vnější potrubí, garážová vrata a jiné objekty, opatřené podkladovým nátěrem, nejlépe 6508, 2-komponentním základním nátěrem Docamin. Dodává se v devíti berevných odstínech.

SYNTHOLAC

Vzdušněschnoucí kvalitní lak pro vnější i vnitřní nátěry na kovové, dřevěné nebo umělohmotné podklady s vysokou povrchovou tvrdostí a tím i oděruvzdorností, vhodný na plochy vystavené namáhání otěrem(dveře a plochy supermarketů a veřejných budov, reklamy na dopravních prostředcích, stroje, přístroje, zemědělské a stavební stroje, železné konstrukce, průmyslové dopravní prostředky a pod. Barevné odstíny podle vzorkovnic RAL NCS nebo DOLD-MIX nutno objednat s předstihem  5 týdnů.

SYNTHOLAC WV (vodou ředitelný) bílý

Použití jako u předchozího produktu, výborné nástřikové vlastnosti (i airless), při nástřiku ředění vodou, pro nátěry není ředění nutné. Tónování v odstínech RAL, Dold-Mix, nebo NCS pouze u výrobce při dodací lhůtě 5 týdnů.

M-2K-LACK

Vzdušněschnoucí vnitřní dvousložkový epoxidový lak matného lesku s vysokou pružností a houževnatostí povrchu, odolný agresivním látkám a čistícím prostředkům. Vhodný na všechny druhy podkladů po základování Docaminem 2-K., např. na vnitřní madla schodišť, stroje, přístroje a zářízení, kancelářský a kuchyňský nábytek, dveře, zárubně aj. Barevné odstíny dle řady RAL, NCS, nebo DOLD-MIX nutno objednávat s min. 4 týdenním předstihem.

Olejové barvy PECOL

PECOL –OLEJOVÁ BARVA (s lakovým leskem, nebo matná)

Tento nátěr spojuje v sobě enormní odolnost povětrnosti čistě olejových barev s rychlým schnutím dlouhoolejných alkydových pryskyřic pro všechny venkovní nátěry dřeva a kovů s mimořádnou trvanlivostí. Díky velmi malému obsahu rozpouštědel je barva modifikována velice ekologicky v nátěrové konzistenci. Je velice vhodná i pro značení turistických cest. Lesk u lakově lesklého typu má velkou trvanlivost.

Při nátěrech dřeva není potřeba jiný základní nátěr, základování se provede přiředěnou barvou. Kovy je nutno nejprve opatřit základním antikorotním nátěrem. Barevné odstíny podle vzorkovníku RAL je nutno objednat min. 2 týdny předem.