Povrchové úpravy kovů, plastů a dřeva

Základní nátěry DOLD

 

DOCAMIN-GRUNDIERUNG 2-KOMPONENTNÍ ANTIKOROZNÍ REAKTIVNÍ ZÁKLADNÍ NÁTĚR

Základní nátěr na bázi epoxidových pryskyřic s aktivními antikorozními pigmenty (bezolovnatými zinkochromáty) a výbornou přídržností na problematických podkladech, včetně čerstvých pozinkovaných. Lze použít na mechanicky a povětrnostně značně namáhané objekty ve stavebnictví, průmyslu, hutnictví, stavbě atomových elektráren, na velkoprostorové dopravní prostředky, i v chemickém průmyslu, pro vnějšky i vnitřky. Nanášení štětcem, válečkem, nebo nástřikem. Míchá se s tužidlem 5:1 a ředí pro nástřik nitroředidlem nebo ředidlem S 6300, pro nátěry  S 6300, neboS 6006.

 DOLWAPRIM  (Wash-primer)

Základní a propojovací rychleschnoucí a trvale elastický nátěr se schopností propojovat se dokonale s umělo-pryskyřičnými podklady jejich naleptáním, na vnější a vnitřní nátěry železa, oceli, umělých hmot a starých nátěrů, na vnitřní nátěry hliníku a izolaci fleků na zdivu a omítkách. Vynikající pro renovaci starých nátěrů na všech podkladech před krycími nátěry po očistění, bez nutnosti přebroušení. Barevné odstíny: černý, bílý, RAL 3009, 5010 a 6011.

 HAFTVORLACK BÍLÝ - VNĚJŠÍ A VNITŘNÍ

Základní lak na vnější i vnitřní impregnované dřevo, staré nátěry, nebo základované kovy a sádrové podklady. Staré nátěry nutno přebrousit, nebo naleptat. Ředění: S6006 nebo universálními nástřikovými ředidly umělopryskyřičných nátěrů. Nanášení  štětcem, válečkem, nebo nástřikem. Doporučené krycí laky: Docodur, Docobril, Synthosatin, Syntholux. Produkt se tónuje v litrovém systému (1 litr = cca 1,25kg) do odstínů RAL, DOLD-MIX  a NCS ve třech cenových skupinách.

 FÜLLVORLACK BÍLÝ - VNĚJŠÍ A VNITŘNÍ

Plnivý základní lak pro zvláště pórovité dřevěné díly a konstrukce (okna, okenice, obložení, dveře atd.) s vysokou krycí schopností a trvalou elasticitou. Nanášení  štětcem, válečkem, nebo nástřikem. Ředění: Např. S6006, nebo universálními nástřikovými ředidly pro umělopryskyřičné hmoty. Doporučené krycí laky: Docodur, Docobril, Synthosatin, Syntholux.

Produkt se tónuje v litrovém systému (1 litr= cca 1,25kg) do odstínů RAL, DOLD-MIX  a NCS ve třech cenových skupinách .

FÜLLVORLACK WV BÍLÝ, VODOU ŘEDITELNÝ

Jako předchozí produkt, ale ředitelný vodou. Aplikace možná nátěrem, válečkem i nástřikem. Vysoce kvalitní, ekologický produkt!!!

 EK FILLER BÍLÝ VNITŘNÍ

Tento produkt pro dřevěné podklady v sobě spojuje základní lak, tmel a předlakování v jednom. Slouží v malířské i průmyslové přípravě dvěří, skříní a dřevěných konstrukcí vnitřních pro konečné lakování nebo nátěry.Postup: vytmelení stěrkou neředěným a po cca 1 hod. přestříkání ředěným EK-Fillerem. Po 3-4 hod. přebroušení a 1x přestříkání krycím lakem, např. Docodur, Docobril, nebo M2KLack. Ředění: na stříkání nitro, na nátěry např. S6006.

EK-FILLER WV BÍLÝ, VNITŘNÍ, VODOU ŘEDITELNÝ

Jako předchozí produkt, ale vodou ředitelný. Je trvale elastický, velmi brzo přebrousitelný a ani v silných vrstvách nepraská. Lze přelakovávat i dvousložkovými  laky. Vysoce kvalitní, ekologický produkt!!! Spotřeba: nátěry cca 0,25 kg/m2, nátěry s předtmelením cca 0,5 kg/m2.